Rekomendacje

Opinie o mnie

Poniżej znajduje się lista rekomendacji mojej osoby, jako eksperta finansowego, przez dotychczasowych klientów. Mam nadzieje, że poniższe wypowiedzi dadzą Państwu obraz i zakres naszej ewentualnej współpracy.

 • Paweł Stasiakiewicz pisze:

  Z Panią Natalią mieliśmy okazję współpracować po raz drugi przy refinansowaniu kredytu. Dzięki dużej aktywności, zaangażowaniu Pani Natalii udało się uzyskać kredyt na bardzo korzystnych jak na dzisiejsze czasy warunkach. Polecamy Panią Natalię, ponieważ jest profesjonalistką w swojej branży, prowadzi przez czasochłonny i skomplikowany proces sprawnie i rzeczowo.

 • Artur Metelski pisze:

  Pani Natalia – Profesjonalizm, ogromna znajomość rynku oraz trendów, bardzo dobre doradztwo klienta, fenomenalny kontakt, absolutnie żadnych zastrzeżeń przy współpracy. Jeszcze raz dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

 • Agnieszka i Jakub pisze:

  Trafiliśmy do pani Natalii na podstawie bardzo dobrych opinii znajomych i w zupełności się z nimi zgadzamy. Proces aplikowania o kredyt hipoteczny okazał się być bardziej skomplikowany niż wydawałoby się patrząc z boku i fachowa pomoc, która otrzymaliśmy była niezbędna. Pani Natalia sprawnie przeprowadziła nas przez wszystkie etapy, szybko reagując, gdy tylko potrzebna była konsultacja czy dodatkowa interwencja. Bardzo serdecznie polecamy

 • Piotr Grzesik pisze:

  Po raz pierwszy przyjemność współpracy z Panią Natalią miałem 2 lata temu, przy zakupie pierwszego mieszkania pod wynajem. Kredyt uzyskałem szybko i sprawnie, a przy okazji nie martwiąc się o rzeczy z tym związane, gdyż wszystko zostało przez Panią Natalię dopilnowane.
  Podejście do klienta i profesjonalizm jaki stoi za jej pracą sprawił, że wróciłem po 2 latach ponownie, w celu uzyskania kredytu do kolejnego mieszkania. I tym razem nie zawiodłem się na jej pracy. Jeśli będę miał możliwość kupna kolejnego mieszkania i będę potrzebował kolejnego kredytu, zdecydowanie wrócę do Pani Natalii.
  W 100% polecam każdemu, kto szuka dobrego doradcy kredytowego i chce mieć pewność, że wszystko zostanie załatwione dokładnie, szybko oraz przede wszystkim bez żadnych zmartwień.

  • Natalia Bihun pisze:

   Panie Piotrze, serdecznie dziękuje za opinie. Tacy klienci utwierdzają mnie w tym ze warto dawać z siebie wiele dla innych.

 • Ewelina i Jacek Turek pisze:

  W 100% polecamy Pania Natalie.Pelen profesjonalizm,zaangazowanie,ogromna wiedza i długoletnie doswiadczenie o czym przekonaliśmy się 9 lat temu przy pierwszym kredycie.Jeszcze raz dziękujemy.

 • Karina Płaskoń, Paweł Płaskoń pisze:

  Do Pani Natalii trafiliśmy z polecenia i z czystym sumieniem również możemy polecić współpracę. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz doświadczenie to cechy, którymi kieruje się Pani Natalia w pracy z klientami. Dziękujemy za ogromną pomoc ?

 • Paweł P. pisze:

  Do Pani Natalii trafiliśmy z polecenia, zapewnienia iż jest to osoba godna zaufania potwierdziły się w 100 %. Jest to nasz pierwszy kredyt jak i współpraca z ekspertem finansowym, i z czystym sumieniem możemy polecić Panią Natalię każdemu kto stara się o własne mieszkanie. Pełen profesjonalizm, doradzenie najlepszej opcji na początku jak i na końcu, wsparcie i ogromna wiedza, kontakt telefoniczny oraz e-mail wszystko bardzo sprawnie. Z czystym sumieniem polecamy współpracę ?

 • Jolanta K. pisze:

  Pani Natalia jest fachowcem i pelna profesjonalistka. Zawsze bardzo pomocna i komunikatywna. Polecam każdemu!

 • Emil pisze:

  Profesjonalizm i zaangażowanie, gdyby określać w dwóch słowach Panią Natalię, to byłyby właśnie one. Pierwszy raz mieliśmy okazję współpracować 9 lat temu, przez ten czas na rynku finansowy i nieruchomości zmieniło się wiele. Pani Natalia nie zmieniła się ani trochę, nadal profesjonalna i zaangażowana, a teraz jeszcze dochodzi ogromne doświadczenie. Szczerze polecam współpracę!

 • Dawid Pawłowski pisze:

  Pojawiłem się u Pani Natalii z polecenia i sam będę ją polecał.

  Bardzo dobra: pomoc, pośrednictwo i 100% profesjonalizmu.

 • Anonim pisze:

  Bardzo dziękujemy za fachową pomoc w całym procesie, wszelkie porady i szybkość odpowiedzi na nasze pytania. Naprawdę super oceniamy tą współpracę i cieszymy się, że trafiliśmy na Panią!

 • Hubert pisze:

  Firma naprawdę godna polecenia ?

 • Małgorzata D.-K. pisze:

  Z czystym sercem polecamy Panią Natalię. Przeprowadziła nas przez wszystkie meandry kredytu hipotecznego- od zebrania ofert, ich porównania po składanie wniosków i pilotowanie całego procesu do samej wypłaty kredytu.
  Pani Natalia pracuje szybko, sprawnie i efektywnie- porównuje i przelicza poszczególne oferty w trybie ekspresowym i wybiera te najbardziej opłacalne. W razie wątpliwości zawsze jest pod telefonem i mailem- odpowiada cierpliwie na każde pytanie i rozwiewa wątpliwości.

 • zgadzam się z przedmówcami w 100 % ? bardzo uprzejma osoba, pomocna we wszystkim, doradzi najlepszą opcję, szybko i sprawnie, polecam wszystkim i pozdrawiam ?

 • Michał Turniak pisze:

  W pełni polecamy Panią Natalię. Kilka lat temu pomogła siostrze żony załatwić kredyt na kupno mieszkania, a teraz my skorzystaliśmy z jej pomocy przy załatwianiu kredytu na kupno domu. Sam proces załatwiania kredytu w moim przekonaniu jest długotrwały i wymaga dużo cierpliwości, jeśli chodzi o potrzebne dokumenty. Ale z Panią Natalią szczęśliwie dobrnęliśmy do końca, czyli do podpisania najkorzystniejszej umowy kredytowej z bankiem. W naszym przypadku braliśmy pod uwagę 3 banki i w sumie na ten najlepszy czekaliśmy najdłużej, bo aż 3 miesiące. Jeśli wynikały jakieś opóźnienia to nie z winy doradcy tylko osób dostarczających/wypełniających papiery.
  Pani Natalia na bieżąco wyjaśniała nam poszczególne procesy, niejasności, zawsze chętnie odpowiadała na poszczególne pytania, których mieliśmy bardzo dużo ze względu na to, że proces kredytowy to „nie nasza dziedzina”.
  Kontakt emailowy i telefoniczny bardzo dobry.
  Profesjonalne podejście Pani Natalii przez cały czas, sprawiło, że nic nas nie zaskoczyło, a sam czas załatwiania kredytu był skrócony do minimum. O niczym nie zapomniała.
  Kredyt i jego warunki są dokładnie takie same jak ustalaliśmy na spotkaniach i symulacjach robionych wcześniej – żadnych niespodzianek.
  Dziękujemy za pomoc.
  Nasza ocena na 5 gwiazdek.

 • Paulina i Marcin Sawiccy pisze:

  Dzięki Pani Natalii piszemy ten komentarz z własnego, wymarzonego M ?
  Pani Natalia jest profesjonalna, bardzo zaangażowana i zorientowana w każdej kwestii. Tylko dzięki jej pomocy udało nam się uzyskać kredyt hipoteczny i sfinalizować całą transakcję sprawnie. Na każdym etapie miała cierpliwość tłumaczyć wszystko przystępnym językiem. Z czystym sumieniem polecamy każdemu ?
  Pani Natalio, pozdrawiamy serdecznie i życzymy sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym ?

 • Jacek i Joanna Antczak pisze:

  Bardzo polecamy Panią Natalię. Wcześniej mieliśmy okazje pracować z kilkoma innymi doradcami różnych firm. Do żadnego nie wrócimy. Pani Natalia to wiedza, profesjonalizm, cierpliwość. Mieliśmy bardzo skąplikowany proces kredytowy. Mimo stawianych ograniczeń przez dewelopera, urzędy oraz banki za dwa tygodnie przeprowadzka do nowego mieszkania. Z czystym sumieniem polecamy Panią Natalię jako doradcę kredytowego. Jeśli w przyszłości bedziemy podchodzić do kredytu bez wahania zgłosimy się właśnie do niej.

 • Mateusz i Monika pisze:

  Natalia wspierała nas z załatwianiem kredytu hipotecznego na nowe mieszkanie. Na bieżąco byliśmy informowani o wszystkich krokach, które musimy podjąć i dokładnie wyjaśniała wszelkie wątpliwości. Pomogła nam ogarnąć całą dokumentację, przedstawiła wszystkie interesujące nas opcje we wszystkich bankach. Bardzo miły kontakt i zdecydowanie godna polecenia osoba. Ciężko jest teraz wyobrazić sobie przechodzenie przez to bez jej pomocy.

 • Małgorzata Mokrzycka pisze:

  Dzięki Pani Natali udało się wszystkie formalności załatwić lekko, łatwo i przyjemnie:) Polecam zdecydowanie wszystkim, Pani Natalia jest pełna pasji i widać że lubi to co robi:) Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i jeszcze raz szczerze polecam:):)

 • Magda i Rafał Grzybowscy pisze:

  Panią Natalię Bihun polecił nam znajomy. Ogromna wiedza, profesjonalizm, rzetelność, indywidualne podejście do klienta i duża cierpliwość Pani Natalii pomogła nam przebrnąć przez wszystkie etapy ubiegania się o kredyt. Na każdym kroku byliśmy informowani o postępie procedury kredytowej, a pojawiające się niejasności były tłumaczone jasno i dokładnie. Gorąco polecamy skorzystanie z usług Pani Natalii.
  Dziękujemy i pozdrawiamy !

 • Marek A. pisze:

  Gorąco polecam wszystkim współprace z Panią Natalią. Pełen profesjonalizm w każdym calu! Już przy pierwszym spotkaniu Pani Natalia wykazała się bardzo ogromnym doświadczeniem i z dużą cierpliwością dokładanie wyjaśniła całą procedurę kredytu. Na bieżąco zostałem informowany o wymaganych dokumentach jak również procesowanych wnioskach kredytowych. Kredyt hipoteczny idealnie dopasowany do moich potrzeb bez żadnych dodatkowych produktów bankowych i to wszystko przy bardzo atrakcyjnym oprocentowaniu. Dziękuję! ?

 • Karolina pisze:

  W 100% polecam Panią Natalię, otrzymałam fachową pomoc w wyborze najlepszej oferty kredytu hipotecznego a następnie w przejściu całego procesu kredytowego. Pani Natalia cierpliwie odpowiadała na wszelkie pytania i dołożyła starań, aby wszystko było załatwione możliwie szybko.
  Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

 • Natalia Kostecka pisze:

  Pani Natalia fantastycznie wyjaśnia wszystkie kwestie dotyczące kredytu, pomaga wybrać najlepszą ofertę oraz szczerze doradza. Dodatkowo uwalnia od wszelkich zmartwień, ponieważ wszystkiego skrupulatnie i rzetelnie pilnuje. Z czystym sumieniem poleciłam Panią Natalię siostrze oraz będę rekomendować również innym znajomym. Serdecznie dziękuję za pomoc ?

 • Monika Wiater pisze:

  Myśląc o zakupie domu była pierwszym i jedynym rozważanym przez nas doradca kredytowym. Profesjonalizm i rzetelność to jej podstawowe atrybuty pracy. Świetnie zorientowana w całym procesie kredytowym, zawsze umiejąca wytłumaczyć jego zawiłości i to w sposób zrozumiały dla każdego. Polecam Natalie każdemu kto chce godnego zaufania i kompetentnego doradce, każdy kto do niej trafił potwierdza moje zdanie.

 • Marcin Podsadny pisze:

  Jeżeli kredyty bankowe nie są Twoją najmocniejszą stroną,
  jeżeli nie posiadasz czasu na „benchmark” ofert udzielanych przez banki,
  w takim wypadku znajdujesz się w podobnej sytuacji do mojej, w przeciwieństwie do Pani Natalii która ewidentnie czuje się wśród nich jak „ryba w wodzie”.

  Po samodzielnej wcześniejszej wizycie w jednym z oddziałów czołowych banków, udałem się z założeniem zbicia oprocentowania, które z pomocą Pani Natalii udało mi się spełnić w 100% nie wspominając o ułatwieniach jakimi było zdobycie refeeratów w termianch „od ręki” bez potrzeby przedzierania się przez oferty oraz oczekiwania nawet do dwóch dodatkowych tygodni z uwagi na panującą hossę na rynku mieszkaniowym…

  Udzielona pomoc pozwoliła mi na znalezienie najlepszej oferty oraz zaoszczędzenie czasu którego na co dzień zdecydowanie za dużo nie posiadam.

  Polecam, rekomenduję, podpisuję się „4ma łapami”, Pozdrawiam!
  Marcin Podsadny

 • Paweł Stasiakiewicz pisze:

  Pani Natalia przedstawiła szczegółowo kwestie dotyczące kredytu hipotecznego i pomogła wybrać najlepszą ofertę. Dzięki zaangażowaniu Pani Natalii proces kredytowy przebiegł bardzo sprawnie. Dziękujemy za pomoc i serdecznie pozdrawiamy.

 • Karolina pisze:

  Staranie się o kredyt na własne mieszkanie to nic prostego, natomiast przy wsparciu Pani Natalii „Nie taki diabeł straszny”.Pani Natalia jest osoba kompetentna i zaangażowana, z ogromną cierpliwością odpowiadała na wszelkie pytania, pomaga w zrozumieniu całego procesu i przeprowadziła go w moim imieniu bez zarzutu, szybko i bez komplikacji.Serdecznie polecam współpracę z Panią Natalia w staraniach sie o własne mieszkanie!

 • Kamila Chalicz pisze:

  Polecam Panią Natalię w 100%!!!
  Dopełnia wszystkich formalności w terminach, służy zawsze pomocą, podejście do klienta super! Wszystkie niejasności skrupulatnie wyjaśnia. Serdecznie dziękuję ?

 • Tomasz pisze:

  To już drugi raz kiedy prosimy Panią Natalię o pomoc w formalnościach związanych z kredytem hipotecznym. Oczywiście nieprzypadkowo! Pani Natalia z pełnym zaangażowaniem i ogromną wiedzą finansową walczy dla nas jak lew! Bardzo rzetelna i słowna. Współpraca pierwsza klasa – zarówno za pierwszym razem jak i teraz. Wspólnie z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni i chcielibyśmy Pani Natalio ogromnie podziękować, w szczególności, że wszystko przebiegło gładko i przedterminowo!
  Na pewno będziemy wracać. Oczywiście po spłacie obecnych długów ? Proszę za nas trzymać kciuki ?
  Z czystym sumieniem polecamy!!!
  Pozdrawiam,
  Tomasz

 • Karolina K pisze:

  Serdecznie polecam wszystkim Panią Natalię. Idealnym wydaje się tu być określenie „Właściwa osoba na właściwym miejscu”. Pani Natalia jest bardzo kompetentną osobą, która pomaga przebrnąć przez gąszcz procedur i często niezrozumiałych etapów starania się o własne EM. Jestem przekonana, że bez wsparcia Pani Natalii proces ten byłby o wiele trudniejszy i z pewnością dłuższy. Na koniec zaznaczę, że rzadko spotyka się tak zaangażowane osoby które w równie profesjonalny sposób podchodzą do Klienta, pełna kompetencja, ogormna wiedza i przesympatyczna osoba.Wszystkim znajomym będę polecać Pania Natalię, okazało się że nie takie formalności straszne

 • Marcin i Barbara Migdał pisze:

  Kontakt do Pani Natalii otrzymalismy z polecenia. I jestesmy bardzo zadowoleni.
  Procedura uzyskania kredytu hipotecznego zostala nam w pelni przedstawiona i omowiona.
  Pani Natalia pilnuje i monitoruje caly czas kolejne etapy procedury kredytowej w sposob perfekcyjny.
  Sposob prowadzenie naszej sprawy potwierdza bardzo wysokie kwalifikacje Pani Natalii.
  Po prostu – polecamy.

 • Monika i Grzegorz pisze:

  Polecamy serdecznie usłgi Pani Natalii!
  Poprowadziła naszą sprawę od początku do końca. Nie było pytania bez odpowiedzi oraz dbała o to abyśmy rozumieli wszystkie szczególy związane z kredytem. Czuliśmy od samego początku, że możemy jej zaufać a współpraca zaowocowała dobrymi warunkami kredytu. W takich stresujących chwilach jak podjęcie kredytu Pani Natalia poradzi sobie mistrzowsko.
  Pozdrawiamy

 • Martyna i Mateusz pisze:

  Panią Natalię polecili nam znajomi, a teraz my będziemy polecać Ją każdej jednej osobie ? Pani Natalia jest doradcą bardzo profesjonalnym, konkretnym, pomocnym i cierpliwym ? Odpowiadała na każde pytanie, wyczerpując temat, przedstawiała wszystko w bardzo jasny sposób. Pilnowała terminów, całości dokumentacji pomiędzy deweloperem, a Bankiem przy kredycie hipotecznym. Dobrała dla nas bardzo dobre warunki kredytowe i ubezpieczenie na życie, indywidualnie dla naszych potrzeb. Sami na pewno nie zrobilibyśmy tego lepiej ani w tak szybkim tempie. Gorąco polecamy wszystkim!

 • Bartek pisze:

  Polecam Panią Natalie ! Na każdym etapie byłem na bieżąco informowany o tym co się dzieje z moim wnioskiem kredytowym. Zostało mi wszystko konkretnie wyjaśnione. Kontakt bardzo dobry. Profesjonalne podejście pod każdym względem.
  Pozdrawiam

 • Norbert pisze:

  Pani Natalia jest prawdziwym fighterem, który obroni przed nieuczciwymi pośrednikami i wywalczy najlepsze warunki kredytu. Dobry kontakt, profesjonalne doradztwo, nieoceniona pomoc.

 • Aleksandra Ososińska pisze:

  Do Pani Natalii trafiłam z polecenia. Dzięki profesjonalizmowi, z jakim działa Pani Natalia, bez problemu udało się uzyskać kredyt hipoteczny. Od samego początku mogłam liczyć na pomoc w każdej kwestii. Pani Natalia jasno i dokładnie odpowiadała na wszystkie moje pytania i wątpliwości, na bieżąco przekazywała informacje z procesowania wniosków kredytowych w poszczególnych bankach.
  Jestem wdzięczna za zaangażowanie, z kórym Pani Natalia mi pomagała. Z całego serca będę polecać innym Panią Natalię bo opócz tego, że jest profesjonalistką w każdym calu, to dodatkowo jest przesympatyczną osobą.

 • Krzysztof Jach pisze:

  Śmiało można polecić Panią Natalię. Szerokie kompendium wiedzy w pełni uzupełniane zaangażowaniem w prowadzone sprawy, powodują że byłem usatysfakcjonowany przy przeprowadzaniu procesu kredytowego dla mnie. Duża ilość ofert, selekcjonowanie podstawowych danych powodujące przejrzystość oferty dla laika, którym jestem, usprawniło podjęcie decyzji o wyborze banku, a dodatkowo wynegocjowanie jeszcze lepszych warunków oferty kredytowej, utwierdziło mnie w przekonaniu że był to trafny wybór.

 • Magda Krejer pisze:

  Chcielibyśmy bardzo Pani podziękować za wsparcie zarówno przy tej sprawie jak i poprzedniej (tym razem bardziej wirtualnie ;)). Chcielibyśmy podkreślić, że napotkaliśmy wiele różnych problemów zarówno teraz jak poprzednio i Pani Natalia spośród całego zamieszania była dla nas bardzo dużym wsparciem, a więc jeszcze raz dziękujemy za cierpliwość, profesjonalizm i zaangażowanie. Sposób w jaki Pani pracuje jest warty docenienia.

 • Alicja Szymczak pisze:

  Szczerze i z całego serca polecam Panią Natalię!!! Ogromne zaangażowanie i oddanie swojej pracy! Indywidualne podejście do klienta, kontakt rewelacyjny. Przy skomplikowanej sytuacji z dokumentami udało jej się doprowadzić do szczęśliwego finału. Ogromnie się cieszę, że to właśnie Pani Natalia pomagała nam wziąć kredyt hipoteczny. Miło jest spotykać w swoim życiu takich ludzi- pełnych optymizmu, profesjonalnych i walczących do końca!!!
  Dziękujemy Pani Natalio i życzymy dalszych sukcesów w pracy!!!:)
  Polecamy:)

 • Łukasz Bonczol pisze:

  Pani Natalia walczyła o mój kredyt hipoteczny jak lwica.
  Podziwiam ją za anielską cierpliwość w podejściu do klienta i pozytywne nastawienie.
  Polecam!

 • Ewa i Marcin Pietruszka pisze:

  Panią Natalię możemy polecić z czystym sumieniem. Uzyskaliśmy profesjonalną pomoc w szukaniu odpowiedniego banku w celu uzyskania kredytu hipotecznego. Pani Natalia Bihun przedstawiła oferty banków, ale przede wszystkim uczestniczyła na każdym etapie uzyskania kredytu. Wszelkie wątpliwości oraz niejasności były w tempie natychmiastowym sprawdzane, dzięki czemu nasza aktywność w tej sprawie ograniczała się do komfortowego dla nas minimum. Zaangażowanie, profesjonalizm – te słowa oddają w zupełności sposób pracy Pani Bihun.

 • Katarzyna Bracka pisze:

  Szczerze polecamy współpracę z p. Natalia. Również trafiliśmy pod jej opiekę z polecenia. Pani Natalia jest bardzo zaangazowana w sprawy swoich klientow, nawet jak pare razy zadzwonilam znienacka, gdy pojawil sie problem, to od razu znala wszystkie szczegóły sprawy i błyskawicznie potrafiła udzielić rady. Dokladnie tlumaczyla nam wszystkie etapy staran o kredyt, a takze po jego udzieleniu dalej mamy kontakt i możemy liczyć na jej wsparcie. Jesteśmy bardzo wdzięczni za taka fachowa pomoc, a przede wszystkim za wiare, ze sobie poradzimy z kredytem, poniewaz zaczynalismy z pozycji, że raczej nas nie stac, aktualnie czekamy na odbior domu ?
  Dziękujemy bardzo, pozdrawiamy i życzymy wiele satysfakcji z pracy!

 • Agnieszka pisze:

  Do Pani Natalii trafiłam z polecenia, gdy miałam problem z uzyskaniem kredytu w kilku bankach. Pani Natalia podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie, przedstawiała mi kilka możliwości postępowania w mojej sytuacji i pomogła wybrać najlepszą. Podczas całego procesu uzyskiwania kredytu Pani Natalia była bardzo zaangażowana, dostępna, gdy pojawiały się jakieś pytania. Bardzo pomogła mi w przygotowaniu całej dokumentacji kredytowej, co dla osoby takiej jak ja, która się na tym nie zna, byłoby bardzo trudne. Bardzo polecam Panią Natalię, jest to osoba profesjonalnie podchodząca do swojej pracy i klienta, z którą uzyskanie kredytu mieszkaniowego staje się bardzo proste ?

 • Paulina B. Jarosław B. pisze:

  Wszystkim polecam Panią Natalię!
  Jest osoba konkretną, punktualną, zaangażowaną w 100%, sprawnie przygotowała całą dokumentację przez co nie traciliśmy czasu na zbędną papierologie. Pani Natalia wszystko dokładnie tłumaczy wątpliwości znikają. Jest osoba profesjonalna na właściwym stanowisku cieszę się, że mogliśmy ją poznać.
  Pani Natalii życzę wszystkiego dobrego oraz wielu klientów!!!
  Dziękujemy za pomoc!

 • Marta pisze:

  Panią Natalię cenię przede wszystkim za duże zaangażowanie, profesjonalne podejście do klienta i ogromną wiedzę z dziedziny finansów. Dzięki pomocy Pani Natalii proces ubiegania się o kredyt przebiegł bardzo sprawnie. Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Natalią.

 • Arkadiusz pisze:

  Natalie znam od wielu lat z tego powodu przekonany byłem, że mnie nie zawiedzie i nie zawiodła. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie i szybko. W każdej chwili informowany byłem o tym co się dzieje i jak przebiega caly proces decyzji kredytowej. Znajdowała dla mnie czas nawet w bardzo napiętym grafiku. Polecam wszystkim tak profesjonalnego doradce zarówno tym znajomym jak i nieznajomym.

 • Magdalena K. i Krzysztof M. pisze:

  Profesjonalna, zaangażowana, komunikatywna to tylko część pozytywnych określeń jakimi można opisać Panią Natalię. Jej pomoc podczas ubiegania się o kredyt hipoteczny jest nie do przecenienia – polecamy kontakt z Panią Natalią każdemu kto ubiega się o kredyt hipoteczny, nie tylko pomoże w kontaktach z bankiem ale również z deweloperem.

 • Bartosz Jachim pisze:

  Osoba wiadoma została nam polecona przez znajomych.
  Jesteśmy zadowoleni z profesjonalnej obslugi.
  Z czystym sercem teraz my polecamy.

 • Anita pisze:

  Pani Natalia jest specjalistą w swoim fachu a współpraca z nią to czysta przyjemność.
  Jest punktualna, konkretna, zawsze przygotowana do spotkania, przez co spotkania przebiegają bardzo owocnie co bardzo cenię bo jest to szacunek nie tylko jej czasu pracy ale i klienta. Ma ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie co odzwierciedla się w jakości świadczonych przez nią usług. Zwracała uwagę na rzeczy o których nie miałam pojęcia do tego w sposób bardzo obiektywny potrafiła doradzić. Co ważne potrafi dzielić się swoja wiedza w sposób dostosowany do klienta. Jej obecnośc podczas podpisywania umowy kredytowej i tłumaczenie na prosty codzienny język zapisów umowy bardzo mi pomogło w zrozumieniu umowy kredytowej.
  Natalia jest bardzo responsywna co bardzo sobie cenię. Podoba mi się jej podejście do klienta i bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Natalią.

 • Agnieszka Bednarczyk pisze:

  Pani Natalia pozwoliła mi spełnić marzenie o własnym mieszkaniu. Jej wiedza z zakresu doradztwa finansowego jest ogromna. Ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Załatwienie wszystkich formalności z takim doradcą to czysta przyjemność a nie biurokratyczny koszmar. Pani Natalia potrafi w łatwy sposób wyjaśnić bankowy język, który dla zwykłego człowieka wydaje się kompletnie niezrozumiały. Szanuje zarówno swój czas jak i czas klienta. Traktuje klienta indywidualnie podpowiadając najlepsze rozwiązania. Niesamowity doradca z pasją, widać że lubi to co robi i dzięki temu pomaga ludziom w podjęciu najrozsądniejszych decyzji przy wyborze kredytu hipotecznego. Polecam!!!

 • Violetta Orzeł i Tomasz Kania pisze:

  Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią Natalią. Pomogła przebrnąć Nam przez tonę dokumentacji, profesjonalnie doradzając na każdym kroku. Dzięki Pani Natalii mogliśmy porównać różne oferty w sposób szybki i bardzo przejrzysty. Pani Natalia dokładnie wskazała Nam na co warto zwracać uwagę i czym nie warto się przejmować. W dodatku każde spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze – mimo trudnej (finansowej) tematyki. Osobiście uważamy, że dużo trudniej byłoby gdybyśmy wszystko załatwiali sami i z pewnością trwałoby to o wiele dłużej. Pani Natalia konkretnie podpowiadała Nam co mamy zrobić, w Naszym imieniu kontaktowała się z bankiem i bardzo Nas odciążyła w trakcie całej procedury. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc i serdecznie polecamy wszystkim współpracę z Panią Natalią.
  Pani Natalio, bardzo dziękujemy!

 • Dominika i Arkadiusz pisze:

  Z czystym sumieniem możemy polecić Panią Natalię. Rewelacyjny kontakt, zaangażowanie i profesjonalna obsługa to największe atuty współpracy.
  Dziękujemy jeszcze raz!

 • Radosław i Anna Podgóscy pisze:

  Współpraca z Panią Natalią to czysta przyjemność. Braliśmy kredyt hipoteczny na dom – Pani Natalia konkretnie i rzeczowo wszystko wyjaśniła, zajęła się wszelkimi procedurami. Proces załatwiania kredytu przebieg szybko i sprawnie – w każdej kwestii mogliśmy liczyć na fachową pomoc ze strony pani Natalii. Jeżeli ktoś potrzebuje dobrego doradcy to bardzo gorąco polecam !

 • Darek i Asia pisze:

  Jesteśmy już po szczęśliwym przejściu przez cały proces kredytowy i mieszkamy w naszym nowym loku. Pani Natalia od samego początku wykazała się olbrzymią wiedzą, pozytywnym nastawieniem i profesjonalnym podejściem zarówno do tematu kredytu jak i do klienta. Skrupulatność Pani Natalii oraz fachowość pozwoliły nam na szybkie przejście przez wniosek kredytowy aż do podpisania umowy. Prowadziła nas jak po sznurku, wyjaśniając od razu wszelkie wątpliwości tak że cały czas czuliśmy opiekę i wsparcie ze wszystkimi tematami. Sprawdziło się wszystko co powiedziała o banku w którym zawarliśmy umowę. Najlepszy doradca z jakim kiedykolwiek mieliśmy okazje współpracować. Gorąco polecamy!

 • Paweł Wróbel pisze:

  Od pierwszego momentu spotkania z Panią Natalią, ma się poczucie bezpieczeństwa oraz, że rozmawia się z odpowiednią osobą na odpowiednim stanowisku. Pomysły, rozwiązania jakie proponuje, świadczą o wielkiej wiedzy i potężnym bagażu doświadczeń. Na wszelkie pytania, zagadnienia odpowiadała rzetelnie. Dużo załatwia w imieniu klienta, jeśli sam nie miałem czasu. Gorąco polecam Współpracę z Panią Natalią ?

 • Sebastian Harmazy pisze:

  Pełen profesjonalizm. Imponująca wiedza. Błyskawiczne działanie i obsługa na najwyższym poziomie. Polecę każdemu.

 • Ania pisze:

  Pełen profesjonalizm, rzeczowość, świetne zorientowanie w temacie kredytów hipotecznych, dokładnie to charakteryzuje usługi pani Natalii. Jak również rzetelne i jasne wyjaśnianie wszelkich wątpliwości/zawiłości kredytowych, szybka reakcja w razie dodatkowych wymagań od banków oraz elastyczne podejście do klienta. W związku z tym mogę z czystym sumieniem polecić panią Natalię osobom rozpoczynającym walkę o kredyt hipoteczny. Jest to naprawdę nieoceniona pomoc.

 • Pamela i Patryk Duszeńko pisze:

  Po długim i i nieskutecznym staraniu się o kredyt hipoteczny z innymi doradcami w końcu trafiliśmy do Pani Natali, także z polecenia. Dzięki Pani Natali udało nam się sfinalizowac kredyt i uzykać wymarzone mieszkanie- polecamy jak najbardziej!! Bardzo profesjonalny doradca, świetna znajomość wymagań banków – dzięki temu omineło nas składanie niepotrzebych wniosków, co za tym idzie – kredyt załatwiony w ekspresowym tempie.

 • Michał Poterek pisze:

  Pani Natalia to renoma w doradztwie finansowym. Wykazuje się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas wykonywania swojej pracy. Szczerze polecam.

 • Marek pisze:

  Rzeczowo, szybko i z uśmiechem. Pani Natalia to profesjonalista w swoim fachu, serdecznie polecam ją wszystkim, którzy szukają wsparcia w maratonie po bankach przy uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pani Natalia pilotuje cały proces, pomaga w podjęciu decyzji, wyjaśnia wątpliwości oraz kompletuje dokumenty. Doskonały kontakt tak mailowy, jak i telefoniczny. Kompetentna i miła. Polecam serdecznie.

 • Reynaldo pisze:

  Great support!
  Buying a property in Poland is not easy, specially for foreigners.
  Natalia made sure I would have all relevant information targeting the best decision.
  I truly grateful with her support.

 • Magda pisze:

  Pani Natalia to rzeczowy i fachowy doradca finansowy. Niezastąpiona pomoc przy staraniu się o kredyt. Osoba, która zawsze znajduje czas dla klienta, odpowiada cierpliwie na każde pytanie i udziela porady. Zadowolenie klienta jest dla Pani Natalii na pierwszym miejscu co widać we wszystkim, co robi.
  Dzięki Pani Natalii otrzymałam kredyt hipoteczny bardzo szybko i na bardzo korzystnych warunkach za co jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  Polecam Panią Natalię wszystkim osobom starającym się o kredyt.

 • Jacek Cedro pisze:

  Polecam jak najbardziej usługi Pani Natalii , jest osobą bardzo rzetelną oraz zaangażowaną w sprawy swoich klientów. Wszystkie formalności związane z załatwieniem kredytu na wymarzone mieszkanie okazały się dużo łatwiejsze i realne ? . Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelką pomoc , oraz z czystym sumieniem możemy polecić Panią Natalię jako rzeczowego i przede wszystkim kompetentego doradcę. Dziękujemy Pani i pozdrawiamy bardzo serdecznie ?

 • Piotr Kapłon pisze:

  Pani Natalia w niezwykle kompetentny i profesjonalny sposób pomogła nam uzyskać kredyt hipoteczny na bardzo dobrych warunkach. Podczas całego procesu aplikacji wykazała aktywnością, dostępnością i pomocą w załatwieniu wszelkich spraw. Znajomość produktów finansowych oraz oferty banków, którymi wykazała się Pani Natalia niezwykle ułatwił nam wybór.
  Mogę jedynie polecić Panią Natalię jako najlepszego doradcę kredytowego jakie spotkałem oraz jestem pewny iż przy następnej okazji, gdy będę potrzebował pomocy doradcy finansowego zwrócę się do Pani Natalii.
  Serdecznie pozdrawiam

 • Adam Mika pisze:

  Polecam serdcznie Panią Natalie , załatwienie kredytu hipotecznego to istna katorga ale nie z pomocą Pani Natalii , wszystko załatwia sama , szybko , sprawnie i przyjemnie.
  Jakbym wiedział że załatwienie kredytu z pomocą Pani Natalii jest takie proste napewno zgłosił bym się do Niej wcześniej .
  Jeszcze raz dziękuje i sedecznie pozdrawiam .

 • Bartosz Kozłowski pisze:

  Chciałbym gorąco polecić Panią Natalię wszystkim osobom, które które w świecie finansów nie czują się jak ryba w wodzie, a także tym z większą wiedzą, jednak nie dysponującym wystarczającą ilością czasu na załatwienie wszystkich spraw. Proces załatwiania kredytu hipotecznego był przeprowadzony od A do Z, na każdym etapie od momentu sprawdzenia zdolności finansowej i zaproponowania banków z najlepszymi obecnie dostępnymi ofertami dla indywidualnie rozpatrywanego przypadku, przez pomoc w wypełnieniu wniosków i przesłaniem ich do banków, a także kontakt z deweloperem w celu załatwienia odpowiednich dokumentów potrzebnych dla banku. Zawsze byłem na bieżąco dzięki kontaktowi z Panią Natalią, czy to mailowo jeśli chodziło o informację o postępach, czy też telefonicznie jeśli była potrzeba szybkiego poinformowania mnie o czymś. Z doradztwa Pani Natalii skorzystałem dzięki poleceniu znajomego i również polecam bez ani chwili zawahania.

 • Anna i Sławomir Hudy pisze:

  Z czystym sercem i sumieniem możemy polecić Panią Natalię. Jest ona specjalistą w swojej dziedzinie a jej wiedza pozwala na bezproblemowe poruszanie się w obszarze Doradztwa Finansowego. Jej zaangażowanie i pomoc sprawa że człowiek praktycznie nie martwi sie o nic, ponieważ wszelkie formalności oraz „papierologia” zostają w profesjonalny sposób załatwione przez Panią Natalię. Zawsze ma czas aby odpowiedzieć na wszelkie pytania bądź wątpliwości.
  Co bardzo ważne, prowadzi cały „proces finansowy” od początku do końca (w naszym przypadku od momentu złożenia wniosku, poprzez weryfikację dokumentów, aż po podpisanie umowy z wybranym bankiem i wypłatę środków).
  W rzetelny sposób informuje o wszystkich warunkach dot. produktów finansowych, doradza jakie rozwiązanie jest najwłaściwsze dla danego przypadku (jednakże ostateczna decyzja zawsze należy do klienta).
  Podsumowując… Jeśli kiedykolwiek będę potrzebował pomocy w kwestii finansów na pewno zgłoszę sie do Pani Natalii i będę ją polecał wszystkim tym, którzy potrzebują fachowej pomocy finansowej.
  Pozdrawiam i dziękuje za wszystko

 • Maciej Maksym pisze:

  Pani Natalia to profesjonalista w każdym calu! Ogromna wiedza w zakresie kredytów, inwestowania, tzw. „wolności finansowej”, etc.. Bardzo dobry kontakt oraz skuteczne rozwiązywanie problemów nawet w skomplikowanych i niestandardowych sytuacjach związanych z procesem kredytu hipotecznego. Pani Natalia bardzo skutecznie prowadziła mój proces związany z kredytem hipotecznym, który zakończył się sukcesem:) Szczerze POLECAM! Ja z całą pewnością po raz kolejny zasięgnę rady Pani Natalii jeśli tylko zajdzie taka potrzeba!

 • Marcin pisze:

  Pełen profesjonalizm i klasa. Uzyskanie kredytu na optymalnych warunkach oraz przy minimalnym zaangażowaniu z mojej strony w biurokrację i „załatwianie”. Bardzo dobry kontakt i ciepła osobowość. Polecam

 • Iwona pisze:

  Profesjonalnie i szybko – tak współpracuje się z Panią Natalią. To prawdziwa kobieta wulkan, dla której nie istnieją odmowne decyzje kredytowe bo jak cytuje „Będziemy o to walczyć”. Oczywiście wywalczyłyśmy wiec serdecznie polecam:-)

 • Magdalena i Dariusz Szmuc pisze:

  Polecamy serdecznie współpracę z Panią Natalią, do której my również trafiliśmy z polecenia od zadowolonego klienta.
  Pomogła nam przejść skomplikowaną procedurę kredytu z dofinansowaniem dla młodych. Pierwsze wrażenie od samego początku bardzo profesjonalnie i skrupulatne po mimo wielu przeszkód i w końcu możemy już się cieszyć naszym pierwszym mieszkaniem jesteśmy bardzo szczęśliwi i wdzięczni za to, że dzięki Pani Natalii, dla nas niemożliwe stało się rzeczywistością jesteśmy za to Bardzo Wdzięczni.
  Serdecznie polecamy Klaudia Magda i Darek Szmuc

 • Paulina Gąsior pisze:

  Profesjonalistka w każdym calu! Natalia jako doradca finansowy jest osobą kompetentną i przede wszystkim godną zaufania. Z ogromnym zaangażowaniem pomogła mi przejść przez wszystkie procedury ubiegania się o kredyt i nie tylko. Odznacza się indywidualnym podejściem do klienta. Polecam w 100%

 • Jagoda i Michał Kulczyńscy pisze:

  Pani Natalia to świetny doradca, kompetentny i rzeczowy reprezentant w sprawach kredytowych oraz bardzo miła i sympatyczna osoba. Współpraca przy załatwianiu kredytu na Nasze wymarzone mieszkanko była przyjemnością, dziękujemy bardzo.

 • Artur Konieczny pisze:

  Pani Natalia przeprowadziła nas przez całą skomplikowaną procedurę kredytową od podstaw. Przy ekstremalnie zawiłej sytuacji z dokumentami i tak zdołała doprowadzić do szczęśliwego finału. Pełen profesjonalizm, doskonały kontakt i wielkie zaangażowanie. Dzięki pracy Pani Natalii teraz możemy cieszyć się własnym mieszkaniem za co ogromnie dziękujemy. Szczerze polecam.

 • Aleksandra Książczyk pisze:

  Serdecznie polecam usługi Pani Natalii. Absolutny profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, rewelacyjny kontakt oraz błyskawiczne działanie. Wszelkie formalności związane z kredytem hipotecznym, które były dla mnie czarną magią i którymi byłam przerażona poszły dzięki p. Natalii sprawnie i głado, a przede wszystkim bardzo owocnie.
  Gorąco rekomenduję współpracę z tym świetnym fachowcem.

 • Michał Letman pisze:

  Profesjonalizm oraz świetne podejście do klienta to niewątpliwie jedne z niewielu pozytywnych odczuć, jakie nas mile zaskoczą już po pierwszym spotkaniu z Panią Natalią. Na szczególną uwagą zasługuje również, indywidualne podejście do każdej sprawy, otwartość na potrzeby klienta oraz pomoc w zrozumieniu całego procesu kredytowania.
  To właśnie dzięki energii, jaką Pani Natalia wkłada w osiągnięcie celu w imieniu klienta sprawia, że zakup mieszkania staje się bardziej realny niż kiedykolwiek, za co serdecznie dziękuję ?
  Polecałem już Panią Natalię moim znajomym a teraz polecam wszystkim, którzy potrzebują pomocy z kredytem hipotecznym.
  Najlepszy doradca finansowy, z jakim kiedykolwiek miałem styczność! ?
  Pozdrawiam serdecznie

 • Agnieszka i Łukasz Smolińscy pisze:

  Szczerze i z całego serca polecamy Panią Natalię jako świetnego doradcę hipotecznego. Od samego początku wykazała się wilekim profesjonalizmem i wiedzą, zaangażowała się na 100% i była zawsze otwarte na nasze sugestie. wykazała się rózniez olbrzymią wiedzą i sugerowała rozwiązania niestandardowe. Mieliśmy wiele problemó w bankach, ale Pani natalia nie odpuszczała i dzięki niej możemy się cieszyć właśnym mieszkaniem.Polecamy, polecamy i jeszcze raz polecamy. Dzięki Pani Natalii wiemy, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

 • Rafał G pisze:

  Pani Natalia to osoba, która niezwykle profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Bardzo dobry stały kontakt, pomoc w wypełnianiu dokumentów, walka w imieniu klienta o jak najlepsze warunki kredytu, załatwianie spraw w imieniu klienta zarówno u dewelopera jak i w bankach, niespotykane zaangażowanie. Wszystko to sprawiło, że cała procedura zdobycia kredytu, która wydawała się niezwykle trudna stała się prosta a Pani Natalia jest i będzie przeze mnie polecana jako świetny doradca finansowy.

 • Dorota i Marcin K pisze:

  Pani Natalia cechuje się dużym profesjonalizmem i potrafiła doradzić w naszej nietypowej sytuacji, wytrwale dążąc do osiągnięcia przez nas kredytu.
  Gorąco polecamy Panią Natalię.

 • Ewa i Marcin Nawalaniec pisze:

  Dzięki pomocy Pani Natalii, jej zaangażowaniu i profesjonalizmowi udało Nam się uzyskać kredyt hipoteczny na wymarzone mieszkanie. Pozdrawiamy!

 • Czerscy pisze:

  Polecamy bardzo gorąco!!!! ? Dzięki nieocenionej pomocy i fachowej wiedzy Pani Natalii udało się Nam przebrnąć w mgnieniu oka przez wszystkie formalności związane z kredytem hipotecznym!!! Pani Natalia zawsze uśmiechnięta, odpowiadała na nasze pytania (nawet po raz 3! ? ) i precyzyjnie rozwiewała nasze wątpliwości. Dziękujemy bardzo za pomoc i polecamy wszystkim Panią Natalię!!!! Pani Natalio – Wojtuś pozdrawia!!! ?

 • Agata Maczek pisze:

  Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Cały czas bardzo dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Zaangażowanie. Szybkie załatwianie bieżących spraw. Pani Natalio dziękujemy za pomoc przy formalnościach związanych z uruchomieniem kredytu hipotecznego, cenne uwagi oraz poświęcony czas!

 • Magdalena J pisze:

  Gorąco polecam usługi Pani Natalii . Pełen profesjonalizm , konsekwencja i kreatywność to ogromne zalety tej młodej osoby . Bardzo dobry kontakt z klientami .
  Jestem ogromnie zadowolona z naszej współpracy . Życzę dalszych sukcesów Pani Natalio ?

 • Robert K pisze:

  Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie w kontaktach z bankami co cechy doradcy finansowego których szukamy i dokładnie za to Panią Natalię cenię. Gorąco polecam!

 • Teresa i Mateusz Mausiał pisze:

  Razem z Natalią Bihun przeszliśmy przez procedurę składania wniosków kredytowych, wybór najkorzystniejszej oferty bankowej oraz finalizację kredytu.
  Każdemu, kto planuje zakup mieszkania serdecznie polecamy usługi Natalii w zakresie doradztwa kredytowego.
  Przede wszystkim pełen profesjonalizm, ogromna i aktualna wiedza, szybkość i skuteczność w działaniu.
  Poza tym Natalia ma niesamowite podejście do każdego klienta, jest cierpliwa, pełna entuzjazmu, a także potrafi wytłumaczyć każdy najmniejszy szczegół dot. procedur przyznawania kredytów i umów kredytowych. Jesteśmy przekonani, że w tej materii nie ma już żadnych tajemnic przed Natalią, ponieważ na każde nasze pytanie pojawiała się konkretna i wyczerpująca odpowiedź.
  Dla nas Doradca Finansowy nr. 1 we Wrocławiu!!
  Polecamy!

 • Iwona i Damian Pęcherscy pisze:

  KREDYT …… tyle się mówi , że trochę się obawialiśmy tych formalności, kupę chodzenia, stanie w bankach, mnóstwo papierów …., ale miło się rozczarowaliśmy jak na naszej drodze spotkaliśmy panią Natalię Bihun. Do naszego obowiązku należało skompletowanie kilku papierów i to by było na tyle, wszystkim zajęła się p. Natalia-kobieta konkretna , zawsze świetny, miły kontakt, ku naszemu zaskoczeniu wszystko poszło błyskawicznie, sprawnie i do tego jeszcze z pozytywnym rozstrzygnięciem naszej sprawy. Nie zdążyliśmy się obejrzeć, a już kończymy budowę domu, wszystkim polecamy p. Natalię, nie odczuliśmy męczącego załatwiania i jesteśmy w 100% zadowoleni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Iwona i Damian Pęcherscy – Kredyt „Rodzina na Swoim”

 • Oskar B. pisze:

  Gorąco polecam Panią Natalię, dzięki Jej profesjonalizmowi mam wymarzone „eM”, które „już” na 53 urodziny będzie moją (a nie banku) własnością:)))

 • Agnieszka i Dawid pisze:

  Pani Natalia to fantastyczna osoba- nie tylko jako doradca finansowy:) Jest kompetentna, rzetelna i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Potrafi dokonać rzeczy niemożliwych, bo dzięki Niej mamy swój wymarzony dom, a w dodatku jest bardzo wytrwała i nigdy się nie poddaje. Poza tym ma ogromną cierpliwość do swoich klientów. Dla pani Natalii nie ma znaczenia to gdzie klient mieszka. Przyjeżdżała do nas, gdy tylko zaszła potrzeba, mimo że musiała pokonać dystans 120 km w jedną stronę. Gdyby nie pani Natalia nie dalibyśmy sobie rady ze wszystkimi formalnościami, a na pewno nie uzyskalibyśmy kredytu w takiej kwocie i na tak preferencyjnych warunkach. Polecamy gorąco pomoc pani Natalii Bihun.

 • Mariusz Kozłowski pisze:

  Szczerze P O L E C A M. Pani Natalia w sposób niesamowicie profesjonalny usunęła wszystkie przeszkody z naszej drogi do uzyskania kredytu. Pomogła, doradziła, przyśpieszyła… i wybrała najlepszą dla nas opcję. W przeciwieństwie do wielu istniejących na rynku tzw. doradców Pani Natalia w PEŁNI zasługuje na miano DORADCY FINANSOWEGO. BARDZO DZIĘKUJEMY.

 • Krzysztof P. pisze:

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Natalię, pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
  Jeszcze raz dziękuje i pozdrawiam.

 • Katarzyna Boczek pisze:

  Polecam panią Natalię jako rzetelnego, uczciwego i zaangażowanego doradcę. W 2011 r. bardzo pomogła mi w uzyskaniu kredytu na zakup mieszkania, a właściwie to większość spraw za mnie załatwiła ? Potrafi doradzić najlepszą ofertę, cierpliwie wytłumaczyć wszystkie elementy umowy, negocjować z bankiem najkorzystniejsze warunki kredytu. Bardzo dziękuję i polecam!
  Katarzyna Boczek

 • E. i S. Franczak pisze:

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panią Natalią w związku z profesjonalnym podejściem do klienta. Jest ona osobą komunikatywną i konkretną, z dużą wiedzą o aktualnych ofertach kredytowych oferowanych przez banki. Dużym atutem jest pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz bardzo dobry kontakt.

 • Łukasz Letman pisze:

  Bardzo się Cieszę że to właśnie Pani Natalia pomagała Mi w zdobyciu wymarzonego mieszkania. Podejrzewam że niejeden Doradca już dawno by się poddał a Ja razem z nim :). Od samego początku aż do zakończenia historii kredytowej a była to całkiem niezła historia, mogłem liczyć na profesjonalne podejście oraz niezwykłą cierpliwość do realizacji tego wyzwania. ?
  Z czystym sumieniem polecam Panią Natalię każdej osobie która szuka mieszkania lub ma wątpliwości i potrzebuje pomocy.
  Pozdrawiam.

 • Tomasz Hunkiewicz pisze:

  Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Natalię, która pomogła nam w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Pełen profesjonalizm.
  Pozdrawiam.

 • Łukasz R. pisze:

  Zdecydowanie pozytywne podejście do wykonywanej pracy oraz co najważniejsze wraz z zaangażowaniem w parze idzie również doświadczenie w wykonywanym zawodzie. Pozdrawiamy ? Marta i Łukasz

 • Marcin Dobies pisze:

  Witam, chciałbym bardzo serdecznie podziękować Pani Natalii za zaangażowanie oraz wysiłek wniesiony w zakup mojego mieszkania. Kompetentna, ogromna wiedza na temat ofert, cierpliwa, dyspozycyjna, dysponująca ogromną wiedzą, optymistycznie nastawiona, profesjonalna w każdym calu – można wymieniać i chwalić bez końca. Pani Natalia po prostu lubi to co robi. Bardzo gorąco polecam a Pani Natalii BARDZO DZIĘKUJĘ, bo to dzięki Niej mam swoje mieszkanie!
  – Marcin Dobies kredyt hipoteczny

 • Kamil C pisze:

  Gorąco polecamy współpracę z P. Natalią Bihun. Szczególnie doceniamy bieżące informowanie nas o postępach w procesach kredytowych, sprawne i szybkie działanie oraz nieustanny kontakt. Pani Natalia pomogła nam wynegocjować możliwie najlepsze warunki kredytowe składając zapytania w kilku bankach. Gorąco polecamy każdemu kto pragnie sprawnie przemknąć przez gąszcz informacji.

 • Magdalena i Tomasz Patrzykąt pisze:

  Praca z Panią Natalią była czystą przyjemnością. Jest osobą rzeczową, konkretną, zaangażowaną i przede wszystkim kompetentną. Utrzymuje z klientem stały kontakt, tak aby był zorientowany w każdym etapie załatwiania kredytu. Każdy, kto poznał Panią Natalię nie zaprzeczy, że praca jest Jej pasją, a to chyba stanowi najlepszą rekomendację. Dlatego bardzo się cieszymy, że mogliśmy Panią poznać i z Panią pracować- serdeczne dzięki!!!
  – Magdalena i Tomasz Patrzykąt kredyt hipoteczny

 • Pawel Marczak pisze:

  Witam,
  szczerze polecam Panią Natalię jako doradcę.
  Duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm.
  Praktycznie cały proces kredytowy Pani Natalia prowadziła bez mojej obecności w Polsce.
  Mimo wielu trudności doprowadziła sprawę do końca i uzyskała świetne warunki.
  Osoba godna rekomendacji !

 • Aneta Zakrzewska pisze:

  Pani Natalia jest wysokiej klasy specjalistą oraz świetnym doradcą w zawiłym świecie finansów i kredytów. Jest to osoba bardzo zaangażowana i oddana swojej pracy, rzetelna, kompetentna, która indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Pozostaje z klientem w stałym kontakcie, profesjonalnie wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe kwestie, jest skuteczna i osiąga wspólnie wyznaczony cel. Zawsze walczy do końca, nigdy się nie poddaje. Przy tym jest przesympatyczną, bezpośrednią i uśmiechniętą osobą, spotkania nasze przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pani Natalio, dziękujemy bardzo i życzymy dalszych sukcesów:)

 • Małgorzata i Grzegorz Chaba pisze:

  Polecamy Panią Natalię jako doradcę ds. kredytu hipotecznego. Pani Natalia posiada dużą wiedzę na temat oferowanych kredytów i potrafi ją dobrze wykorzystywać. Jest osobą bardzo kompetentną i wytrwale dąży do pozytywnego zakończenia procesu związanego z kredytem mieszkaniowym. Gorąco polecamy!

 • Iza Jankowiak pisze:

  Pani Natalia jest osobą sumienną i dokładną, bardzo dobrze zna aktualne oferty wszystkich banków, jest cierpliwa, bardzo pomocna i ma duże doświadczenie. Z czystym sumieniem polecam współpracę z Panią Natalią. Pani Natalio, bardzo dziękuję za współpracę – bez Pani pomocy uzyskanie kredytu nie byłoby takie łatwe.

 • >