Kim jestem

Natalia Bihun

Group 64

O mnie

Wieloletnie
Doświadczenie

Jestem Ekspertem Finansowym, od 2007 roku działam aktywnie w sferze finansowej. Swoje doświadczenie zdobywałam w Firmach Doradztwa Finansowego, usługowo – prawnego oraz banku, pomagając przy planowaniu emerytury, lokowaniu środków krótko i długo terminowych, programach oszczędzania kapitału, a także udzielałam wsparcia w uzyskaniu kredytowania konsumpcyjnego, komercyjnego oraz hipotecznego. Dodatkowo świadczyłam porady w zakresie przygotowania roszczeń o odszkodowanie z OC w prawie cywilnym dla osób fizycznych poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i drogowych.

Obecnie, od 2010 roku pracuję prężnie jako Niezależny Ekspert Finansowy, do tej pory współpracowałam z ogólnopolskim pośrednikiem finansowym Open Finance, Expander, a obecnie współpracuje z grupą Lendi, krajowym kreatorem nowoczesnych narzędzi w obsłudze kredytów hipotecznych. Od ponad roku wspieram deweloperów w poszukiwaniu gruntów pod budownictwo mieszkaniowe.

Po pracy rozwijam się jako triathlonistka z wynikami na szczeblu krajowym, jak i zagranicznym, dodatkowo interesuję się trekkingiem górskim.

Kontakt

Masz pytanie?
Skontaktuj się ze mną

Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania odnośnie oferty, wypełnij formularz, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

natalia.bihun@lendi.pl

572 360 358

>